Dary Natury

Zamiast sięgania po jakieś zagraniczne produkty, warto zainteresować się tym, co dostępne jest na polskim rynku. Z pewnością nie brakuje wysokiej jakości i skutecznych produktów, które powstały z największą starannością. Przykładem jest marka Dary Natury, która ma bogatą i zróżnicowaną ofertę ekologicznych produktów spożywczych. Firma powstała z miłości do ziół, w oparciu o podlaską tradycję sięgającą kilkudziesięciu latom. Działa zarówno w branży zielarskiej, jak i zdrowej żywności. Rejon firmy znajduje się na terenach leśnych, skąd pozyskuje się objęte certyfikatem ekologicznym surowce. To właśnie gwarantuje możliwość uzyskania wysokiej jakości produktów, przyjaznych środowisku naturalnemu. Produkty są wolne od jakichkolwiek zanieczyszczeń środowiskowych. Bogaty i zróżnicowany asortyment sprawia, że można kupić wszystko co niezbędne do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Przebierać można w herbatkach owocowych i ziołowych, przyprawach, kawach, suplementach diety w kapsułkach, olejach tłoczonych na zimno, przetworach, miodach i produktach pszczelarskich, syropach, sokach, napojach, ciastkach, przekąskach, zupkach, nasionach na kiełki, zaprawkach do alkoholu, ziołach do kąpieli i sauny oraz szeregu innych wartościowych produktów.

Easy Tattoo

Wiele osób marzy o zrobieniu sobie tatuażu, który potrafi być małym dziełem sztuki. Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja takiej ozdoby na skórze, która sprzyjać będzie prawidłowemu gojeniu się. Warto w takim przypadku sięgnąć po produkty renomowanej firmy takiej jak Easy Tattoo. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz wyboru produktów niezbędnych do utrzymania tatuażu i skóry w idealnej kondycji. Warto po nie sięgnąć już od samego początku swojej przygody ze światem tatuażu i kontynuować pielęgnację nimi przez kolejne lata. Kosmetyki z serii Easy Tattoo pozwolą zachować tatuaż w nienagannym stanie przez długi okres czasu – zawsze wyglądający jak świeżo wykonany. Na korzyść produktów tej marki przemawia ich skuteczność i bezpieczeństwo. W asortymencie znajdują się też produkty do gojenia się i pielęgnacji piercingu, w przypadku którego niezwykle ważne jest zachowanie odpowiedniej higieny. Oferta przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. EasyTattooPro to produkty dla tatuażystów – wazelina, woda oczarowa, pianka do przemywania tatuażu, białe mydło, żel do przenoszenia wzorów. Zakupić można także środki do utrzymania czystości i higieny w studiu tatuażu w postaci żelu dezynfekującego do rąk, mydła z dozownikiem i chusteczek dezynfekujących.

Gdzie kupić?

natureplace.pl

Vitacolloids

Vitacolloids to marka koloidów niejonowych tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów. Firma powstała z miłości do natury i rozwiązań, które ona oferuje. Koloidy (czyli inaczej zawiesiny) tworzone przez tego producenta powstają przy zachowaniu najwyższych standardów materiałów oraz jakości produkcji. Koloidy Vitacolloids powstają z nano cząsteczek, które mają innowacyjną, płatkową budowę, zapewniającą im znacznie większa powierzchnię czynną. Dzięki temu, przy identycznym stężeniu koloidów w preparacie, produkty Vitacolloids oferują znacznie lepszą skuteczność oddziaływania. Tworzenie produktów ma miejsce przy pomocy w pełni ekologicznych procesów, zapewniających najczystsze cząsteczki bezpieczne dla człowieka oraz środowiska naturalnego. W ofercie firmy znajdują się między innymi niejonowe nano platyny, srebra, miedź czy złoto, które znajdują zastosowanie w wielu różnych dziedzinach, między innymi kosmetyce.